Де у Мені можна вигуляти собаку


Андрій Гапон

Вечорами на вулицях Мени зявляється все більше жителів зі своїми домашніми улюбленцями. Вигулюють собак хто де – у парку, на стадіоні чи просто у центрі міста. “Менщина” вирішила дізнатися де ж саме у Мені дозволено вигул собак. Саме з цим питанням ми звернулися до секретаря Менської міської ради Юрія Стальниченка:

“Чітко визначених місць для вигулу собак у Мені немає. Тому важко сказати де люди мають право гуляти зі своїми улюбленцями. Щодо нормативних документів, то деяка інформація міститься у “Правилах утримання собак, котів та інших домашніх тварин в місті Мена”, затверджених міськрадою ще у 2008 році.

У пункті 3 цих правил є таке речення: “Не допускати забруднення собаками і котами місць загального користування, вигул собак проводити лише на пустирях, задніх дворах та інших місцях, відведених міською радою”.

Останній раз міська рада визначала такі місця, ще у 2003 році. Тоді мерія виділила три вигульні майданчики для собак у Мені:

– в районі вулиць Нове Життя і Лермонтова;
– в районі вулиць Лісова і Спортивна;
– в районі вулиць Красіна (Приозерна) і Жовтнева (Чернігівський шлях).

Однак ні конкретно визначених меж, ні спеціально облаштованих майданчиків для собак дані ділянки не мають.

У місті є деякі місця, де можна було б обладнати спеціальні майданчики. Це питання потрібно досліджувати. Бюджетом на цей рік було передбачено кошти лише для цілей по вилову бродячих собак. Про спеціально відведені майданчики поки не говорили. Можливо ми винесемо це питання на розгляд комісій чи виконкому Менської міської ради.”


0 Comments