Дах спортзалу школи Шевченка ремонтуватимуть знову?


10 лютого відділ освіти Менської міськради уклав договір з ФОП Махнєй О. В. на виконання поточного ремонту основного приміщення школи імені Шевченка. Вартість робіт складає близько 460 тис. грн. Переліку робіт у договорі, як і у всіх інших договорах відділу освіту, знайти не вдалось (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-10-003584-b). Ймовірно, договір передбачає і ремонт даху спортзалу.

Нагадаємо, раніше з підприємцем Махнєй О. В. відділ освіти укладав договір на ремонт спортзалу школи Шевченка. На сайті міськради було вказано, що до переліку робіт входить заміна вікон, дверей та інше. У статті міськради також вказувалося, що “підрядник має усунути недоліки, які були допущені при виконанні ремонту покрівлі спортзалу, в результаті яких багато років протікала стеля” (http://mena.cg.gov.ua/index.php?id=363819&tp=page).

11 грудня 2019 року зал урочисто відкрили після ремонту. А вже 30 грудня у відремонтованому залі дах протік (http://bit.ly/2tQSwIK).

У коментарях до допису на “Менщині” начальниця відділу освіти Ірина Лук’яненко повідомила, що “капітальним” був тільки ремонт залу, а покрівлю ремонтували “косметично”. Мовляв, через те, що була сильна негода, дах не витримав. Ірина Федорівна пообіцяла розглянути можливість капітального ремонту даху (http://bit.ly/2OKEKyF).

Ми намагалися дізнатися, чи був підрядник відповідальним за ремонт даху та чи повинен він усунути недоліки за власний кошт, але Ірина Федорівна на це запитання в коментарях не відповіла. Тому ми надіслали в міськраду запит 4 лютого, у якому поцікавились, щодо переліку робіт у спортзалі, їх вартості та гарантій. Станом на 13 лютого відповіді не отримали.

Довідкова інформація

За даними аналітичної системи YouControl, чернігівський ФОП Махнєй О. В. має бізнес-зв’язки з Махнєй Г. В. – керівником чернігівського ТОВ “Малак Т”. У досьє YouControl вказано 2 фактори ризику даної компанії: компанію занадто підозріло часто дискваліфіковували та компанія підозріло часто не виконувала зобов’язання. За даними аналітичної системи “007”, Менська міськрада перераховувала компанії “Малак Т” кошти 21 раз, загальною сумою 2,7 млн грн.


0 Comments