Чи потрібен ще один маршрут до Корюківки?


У березні 2023 року, у відповіді на наш запит щодо автобусного маршруту Мена-Корюківка, було зазначено, що Корюківська районна рада звернеться до Менської міської ради з пропозицією щодо створення такого маршруту – https://bit.ly/43hvhCE

Ми направили повторний запит, чи було звернення та які результати?

Відповідь голови Корюківської райради Віктора Чернухи: “За ініціативи райради 9 березня 2023 року під час проведення виїзного засідання постійної комісії райради з питань агропромислового розвитку, екології та земельних відносин Марченком А.В. було порушено питання перед представниками Менської міськради про доцільність відкриття автобусного маршруту Мена – Корюківка. Секретар Менської міськради повідомив присутніх, що питання доцільності відкриття такого маршруту вивчається”.

Юрій Стальниченко, секретар міськради: “Офіційного запиту чи звернення до нас не було. Питання озвучувалися під час виїзного засідання однієї з постійних депутатських комісій у ході розмови.

На сьогодні можна сказати, що нами вивчаються питання про можливість запуску багатьох міжміських маршрутів. Але у прямі повноваження міськради входить лише можливість планування нових маршрутів у межах громади. Сполучення між іншими громадами – це не наша юрисдикція.

Крім того, відкриття маршруту – це не головне. Головне, щоб був перевізник, а перевізнику важливо, щоб був попит від мешканців. На сьогодні через Мену на Корюківку є маршрути.

Тому залишаються відкритими питання, чи буде доцільно запускати ще один і чи буде він користуватися попитом? Чи захоче хтось із перевізників їздити по цьому маршруту і чи не буде цей маршрут для них збитковим?

Чекаємо на аналітичні дані. А далі, можливо, ми і потенційні перевізники отримають відповіді на ті питання, які їх цікавлять”.


0 Comments