Чи поновлять чинного міського голову в кандидати на посаду міського голови?


3 жовтня відбувся суд за позовом міського голови до Менської територіальної виборчої комісії.

У своїй заяві позивач просив суд визнати протиправними дії ТВК щодо скасування його реєстрації як кандидата на міського голову, скасувати постанову ТВК, якою скасовано його реєстрацію як кандидата на міського голову та зобов’язати ТВК зареєструвати його як кандидата.

Позов задоволено частково: дії Менської ТВК щодо скасування кандидата на посаду Менського міського голови від партії «Рідний дім» визнано протиправними, постанову скасовано. В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Суд також зобов’язав Менську ТВК сплатити судовий збір у розмірі 1681,60 грн.

За інформацією адвоката позивача Ігоря Калиниченка, рішення суду вступить у законну силу після його перегляду в апеляції. За його словами, апеляцію подала політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка». Коли відбудеться суд невідомо.

Ознайомитися з повним текстом рішення суду можна за номером справи – 620/4291/20 на сайті єдиного державного реєстру судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua.

Нагадаємо, 29 вересня Менська ТВК скасувала реєстрацію Геннадія Примакова в кандидати на міського голову на місцевих виборах. Причиною стало заява від Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка про наявність обставин, які позбавляють права Геннадія Примакова балотуватися на посаду Менського міського голови. Згідно поданої заяви, Геннадій Примаков досі значиться членом Радикальної партії Олега Ляшка.


0 Comments