Чи можна зв’язатися з менськими лікарями онлайн?


Нещодавно Менська лікарня змінила режим роботи. За наявності ознак застуди лікарі радять користуватися послугою телефонної консультації з сімейним лікарем або телефонувати у реєстратуру для попереднього запису на прийом (тел. 2-17-02) – https://bit.ly/3bph7o3

У коментарях люди цікавилися, чи можна отримати мобільний телефон сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, бо не всі їх мають. Також “Менщина” спробувала дізнатися, чи можна отримати консультації менських лікарів не приходячи до медичного закладу – по “Вайберу”.

За словами головного лікаря КНП “Менського центру первинної медико-санітарної допомоги” Наталії Корнієнко, на сайті Національної служби здоров’я України можна знайти необхідні контакти лікарів. Також, самі лікарі можуть надати мобільний телефон на власний розсуд.

Зайшовши на сайт НСЗУ, ми знайшли лише загальні телефони відділень та лікарні. Мобільних телефонів лікарів немає.

Тож, судячи з отриманої інформації, консультацію телефоном або онлайн можуть отримати не всі.

Для прикладу. Громадська організація “Клуб свідомих українських медиків” склала список мобільних телефонів лікарів, які готові надавати безкоштовні онлайн консультації у Viber та WhatsApp усім громадянам, незалежно від місця проживання.

“У 99% звернень до нас особистий контакт з медиками був очевидно не потрібен” – говорять медики.

Також наголошують, що дзвонити необхідно лише у крайніх випадках.

Список телефонів – https://bit.ly/2WJWjne


0 Comments