Чи хотіли б ви подивитися фільм “Кіборги” в Мені?


Громадська організація “Менська районна організація учасників АТО” звернулася до міської ради з проханням підтримати ініціативу організації показу фільму “Кіборги” в Мені. Право на демонстрацію фільмів мають тільки офіційні кінотеатри, єдиний такий кінотеатр знаходиться в Центрі культури й дозвілля молоді, який підпорядковується міськраді. Тож, зокрема, від рішення міськради залежить, чи буде реалізовано дану ініціативу.

“Фільм, який дає багато відповідей на болючі питання сьогодення, про нашу сучасну історію, події, свідками яких ми є. Фільм про Героїв, – і тепер тільки від нас залежить те, як довго вони будуть жити не тільки в наших серцях, а й в історії для майбутніх поколінь українців. Фільм “Кіборги” має велике значення для патріотичного виховання молоді. Тому його має побачити якнайширше коло глядачів” – говориться у зверненні.

“Менщина” вирішила провести опитування читачів і дізнатися ставлення до даної ініціативи. Якщо ви хочете подивитися фільм в Мені, поставте в коментарях “+”.


2 Comments

  1. Фільм у Мені транслювати будуть. Про це повідомила директор ЦКДМ (кінотеатру) Марія Готенко. Зараз йде процедура підписання договору з дистриб’ютором. З датою і часом показу ще не визначилися. Як тільки визначаться, повідомлять.