Чи доведеться менським платникам податків та Юрію Стальниченку сплатити штраф за фонтан? ВІДЕО


4 листопада у Чернігівському суді відбулося засідання, на якому розглядалася справа за позовом міської ради до Держгеокадастру. Міськрада просить скасувати припис за порушення у парку Шевченка, що тягне за собою штраф.

Журналіст-фрілансер Сергій Трегубенко знімав відео засідання та інтерв’ю з представником державної архітектурно-будівельної інспекції Денисом Лук’янцем.

Розгляд справи перенесли на 26.11.2019. Коментар Дениса Лук’янця про причини накладання штрафу публікуємо:

“Інспектором управління була проведена позапланова перевірка на вимогу Менського відділу поліції по об’єкту в парку Шевченка. Було встановлено адміністративне правопорушення у вигляді того, що не було повідомлення про початок будівельних робіт, а саме був побудований фонтан і було підключення до водопровідної мережі міста без наданих на це дозвільних документів.

Це передбачає санкцію у вигляді штрафу. Штраф покладається на замовника, міську раду, та на посадову особу. На міську раду штраф – 72 тис. грн., на посадову особу – 8,5 тис. грн. В даному випадку, перевірку приймав і розписувався в направленні Юрій Стальниченко, секретар міської ради.

Зараз розглядалася справа відносно штрафу, який накладений на Менську міську раду. Хочу від себе додати, в чому серйозність цієї санкції. Тому що є підключення до водопровідної мережі. При підключенні передбачається зниження тиску і інші наслідки технічного характеру, що без узгодження – неможливе. Для цього і створена інспекція архітектурно-будівельного контролю і передбачає надання саме дозвільних документів, а не якесь свавілля суб’єктів господарювання”.

Справа у Єдиному державному реєстрісудових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/Review/85362670

Відео Сергія Трегубенка – https://youtu.be/7yeEKa00QSs.


0 Comments