Чи буде створено пункт пожежної охорони у Стольному?


7 листопада голова Менської райради Наталія Боюн опублікувала на своїй фейсбук-сторінці пост, у якому повідомила, що на прохання жителів Стольного відновити пункт пожежної охорони у населеному пункті, було проведено зустрічі з Чернігівським ДСНС та отримано пожежне авто.

Наразі райрадою направлено лист до міської ради, так як село Стольне знаходиться на території громади, з ініціюванням, в подальшому, створення пункту місцевої пожежної охорони в Стольному.

Наталія Боюн: “Багато усних та письмових звернень надходило від жителів села Стольне Менського району на зустрічах з народним депутатом України Валерієм Давиденком та районним керівництвом щодо відновлення пункту пожежної охорони в їхньому населеному пункті.

Тому, нещодавно, провівши перемовини з керівництвом Чернігівської ДСНС, за сприяння Валерія Давиденка, ми змогли отримати пожежну машину.

Але тепер постає питання, щодо створення пункту місцевої пожежної охорони в с.Стольне, яким повинна займатися Менська міська рада, оскільки даний населений пункт знаходиться в Менській ОТГ.

Наразі ми направили листа до міської ради з ініціюванням, в подальшому, створення пункту місцевої пожежної охорони в с. Стольному та передачі машини, безпосередньо, в їх користування.

Створення такого пункту, дало б змогу обслуговувати не тільки с.Стольне, а й найближчі населені пункти: Синявка та Городище.

Отже, пожежна машина в наявності є, але чи буде створено пункт місцевої пожежної охорони в Стольному, побачимо?! Адже, все залежить від рішення Менської міської ради!”

Від редакції. Як саме допомагав у вирішенні питання народний депутат – невідомо.

Джерело – http://bit.ly/2WUeWTm


0 Comments