Батьки вихованців секції панкратіону: “Якщо за літо не знайдемо приміщення, діти з медалями і без будуть байдикувати у пошуках кращої долі”


Нещодавно “Менщина” опублікувала замітку про ремонт приміщення для секції панкратіону. Спонсор Олександр Сова планував відремонтувати підвальне приміщення колишнього РАПО. Але підрядник оцінив ремонт на більш ніж 600 тис. грн. Таку суму виділяти не планують. Для секції пропонували приміщення “Арт-майстерні”, але на утримання будівлі не вистачає коштів. Наразі пошуки приміщення продовжуються (детальніше – http://bit.ly/2XOD8cJ).

У коментарях читачі залишали відгуки:

Елена Серёдкина: “Це просто якийсь кошмар. В голові не вкладається! Людина готова була дати кошти на ремонт, а тут 600 тисяч. Невже в Мені нема приміщення для дітей! Чому взагалі на фонтан знайшлися кошти, які вимірюються мільйонами, а дітям нема. Та що ж це таке? Скільки можна знущатись?”

Sasha Seredkin: “Звертаюся до Вас, наша мiська рада, до Мера Геннадiя Анатолійовича , до всiх депутатiв, якi лiзуть до корита вiд нашого округу, чому Вам все одно на наших маленьких чемпiонiв, якi привозять золотi медалi i прославляють Менщину на свiтовому рiвнi, в Пеклi грошi не потрiбнi! Зробiть щось гiдне, щоб вас запам’ятали, як людей гiдних, що називаються Украiнцями (я згоден вiдати свою мiнiмальну зарплатню i допомогти чим зможу, бо там моє майбутнє).”

Оксана Пивень: “Як мама випускника цієї секції також згодна допомогти фінансово. Така секція з ЗОЛОТИМ ТРЕНЕРЕМ не повинна закриватися. Наші діти – наше майбутнє!”

Ольга Бурковська: “Ми вже майже два роки їздимо на панкратіон до Мени з Березни! Нам різниці нема, куди їздити (до Чернігова та ж відстань), але у Мені ми знайшли неймовірно відданого своїй роботі тренера Миколу Миколайовича Гаркушу! Це тренер від Бога! Тепер ми з небайдужими батьками ходимо, стукаємо в усі двері, щоб нашим дітям виділили приміщення. Ми вже згодні зробити ремонт своїми силами, але коштів на ремонт у нас не вистачить. Якщо за літо не знайдемо приміщення, діти з медалями і без будуть байдикувати у пошуках кращої долі”.

Фото Ольги Бурковської з останніх змагань вихованців секції панкратіону


0 Comments