Арсен Дідур: “Щодо ситуації у Менській гімназії будемо звертатися до відповідних служб”


Вчора, 28 травня, у Менському районі з робочою поїздкою був заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур.

Як повідомив Арсен Володимирович на своїй фейсбук-сторінці, він вивчав проблематику питань, що порушують люди у своїх зверненнях.

Так, у Макошине – це переформування річки Десна поблизу житлових будинків, до яких вона невпинно підступає. Тому разом з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів і Департаментом екології та природних ресурсів ОДА буде проводитися обстеження даної ділянки та шукатимуться шляхи для припинення процесів розмиву та руйнування берегів Десни.

У Мені відвідав районну лікарню – обговорювали виклики, що стоять перед медиками в процесі впровадженні другого етапу медичної реформи та проблемні питання проходження карантину.

Зустрівся з вчителями та членами батьківського комітету Менської гімназії, котрі направили до мене звернення щодо порушень конкурсною комісією порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу. За підсумками зустрічі будемо розбиратися разом з представниками відповідних служб: чи не було під час проведення конкурсу адміністративного тиску, корупційних діянь та чи відповідає сама процедура методиці, визначеній чинним законодавством.

Зокрема, буде звернення до Менської ОТГ про надання інформації по проведенному конкурсі, направлені листи на ОДА, Обласний Департамент освіти і прокуратуру надати висновки щодо прозорості і відповідності законодавству проведеного конкурсу та його результатів.

Джерело: https://bit.ly/36C4vJ7


0 Comments