7 з 9 пунктів незламності планують розгорнути за дорученням Корюківки


Нещодавно стало відомо, що у Менській громаді планують розгорнути додаткові пункти незламності. Це викликало жваве обговорення у читачів “Менщини” – https://bit.ly/42j9Voy

Ми направили запит до Менської міськради, щоб уточнити деталі.

Відповідь друкуємо: “Рішенням виконкому Менської міськради визначено місця розгортання 9 стаціонарних пунктів незламності, у т.ч. 7 з них на виконання доручення начальника Корюківської районної військової адміністрації.

Адреси пунктів незламності:
– автошкола ДОСААФ, Мена, вул. Робітнича, 10. (за згодою).
– ЦКДМ, Мена, вул. Героїв АТО, 10
– Макошинський старостинський округ, вул. Центральна, 3.
– Менакомунпослуга, вул. Гетьмана Мазепи, 62.
– Менський міський центр соціальних служб, вул. Семашка, 8.
– Менський Будинок культури, вул. Героїв АТО, 3.
– Відділення стаціонарного догляду, Стольне, вул. Коцюбинського, 12.
– Менська міська рада, м. Мена, вул. Героїв АТО, 6.
– Терцент (надання соціальних послуг), Мена, вул. Гетьмана Мазепи, 64.
– (тимчасово) місце розташування мобільного пункту ДСНС – Мена, вул. Чернігівський шлях, 80.
– Мена, вул. Чернігівський шлях, 80 визначено розташування стаціонарного пункту незламності ДСНС.

Кількість пунктів незламності визначається самостійно відповідними центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до потреб населення територіальних громад.

Питання кількості пунктів незламності буде визначатися з урахуванням аналізу поточної ситуації та прогнозування роботи систем життєзабезпечення.

Розгортання та функціонування стаціонарних та мобільних пунктів незламності здійснюється за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, коштів суб’єктів господарювання державної форми власності, а також інших незаборонених законодавством джерел.

Міськрадою наразі проводиться комплекс заходів щодо облаштування визначених пунктів незламності з дотриманням вимог.

Частину необхідних позицій (запаси ПММ, інструкції, покажчики, продукти харчування та ін.) міськрада забезпечить власними силами та/або за рахунок інших незаборонених законодавством джерел, частина (засоби освітлення, засоби зв’язку, засоби для санітарної обробки приміщень, меблі та ін.) буде забезпечуватись у процесі взаємодії з благодійними фондами та організаціями, іншими міжнародними фондами та фінансовими організаціями, які надають гранти, іноземними партнерами.

По питанню забезпечення технічними засобами доступу до інтернету, а саме терміналами супутникового зв’язку Starlink для комплектування пунктів незламності, міська рада звернулася до Корюківської військової адміністрації.

Пункти незламності станом на 15 березня забезпечені генераторами, твердопаливними печами, електрообігрівачами, матрацами, комплектами для утеплення, ковдрами, сонячними лампами, стільцями, каністрами, тепловентиляторами.

На ці потреби кошти місцевого бюджету Менської міської ради не використовувались.

Рішення про розгортання пунктів незламності приймається міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі порушення сталої роботи систем життєзабезпечення”.


0 Comments