“ШРБУ № 82”: “Жителі вулиці Андрейченка асфальтували подвір’я за свої кошти, не за бюджетні”


Понад місяць тому на “Менщині” з’явився коментар аноніма щодо ремонту дороги по вулиці Андрейченка Максима https://goo.gl/tefUTH При прокладанні асфальту по цій вулиці також були заасфальтовані деякі приватні подвір’я по цій вулиці. На думку аноніма, асфальт у приватних дворах міг бути прокладений з матеріалу, який передбачався на дорогу. У свою чергу, ремонт дороги був замовлений міськрадою і, відповідно, мав бути оплачений з міського бюджету.

Укладанням асфальту на цій вулиці займалося ПРАТ “ШРБУ № 82”. Після появи вищезгаданого коментаря з редакцією зв’язалися представники підприємства і заявили, що асфальт на приватних подвір’ях був покладений за рахунок власників цих подвір’їв.

За словами директора “ШРБУ № 82” Віктора Штирхуна, п’ятеро жителів вулиці Андрейченка Максима, у зв’язку з ремонтом дороги на вулиці, звернулися з проханням заасфальтувати також під’їзди у їхні двори. Всі вони, за словами директора, заплатили за виконання даних робіт. “Менщині” показали чеки на оплату.

Пізніше “Менщина” надіслала на підприємство запит з проханням розповісти, скільки коштує асфальтування ділянки подвір’я розміром 10 на 10 метрів. Також попросили сказати нам загальні суми, які були сплачені жителями вулиці Андрейченка за асфальтування своїх дворів (згідно чеків, без вказання прізвищ). Пройшло вже більше місяця, але відповіді ми так і не отримали.


0 Comments