Більш ніж третина опитуваних збільшила кількість консервації на зиму

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи змінилася кількість консервування на зиму у порівнянні з іншими роками?
В опитування взяло участь 246 осіб. Результати:
- 39,4% – так, цьогоріч консервуємо більше, оскільки невідомо, що нас чекає;
- 8,5% – цьогоріч консервуємо менше;
- 45,5% – ні, консервуємо стільки само;
- 6,6% – я не консервую взагалі.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...