Більшість хоче, щоб в Остречі знов був санаторій

Нещодавно “Менщина” цікавилася у читачів, що б хотіли бачити на території урочища Остреч? – https://bit.ly/3cBrkzz
З 53 коментарів, залишених під заміткою, більшість хоче, щоб санаторій знов функціонував.
Lyudmila Domaschenko: “Щоб відкрились і функціонували і санаторій і Казковий, і щоб належало це все нашій громаді і нашому Менському району”
Татьяна Пахучая: “Щоб санаторiй процвiтав, а меняни могли вiдвiдувати улюблене мiсце вiдпочинку”
Аліна Карпова: “Щоб був нормальний санаторій, щоб були путьовки безкоштовні для малозабезпечених та багатодітних сімей”
Світлана Казімірова: “Остреч повинен належати громаді, а не сумнівним власникам, які довели його до плачевного стану. Владі слід з цим розібратись”