АНОНС. Автобусна екскурсія “Стольне- перезавантаження”

У неділю, 29 січня, о 9.00 відбудеться чергова подорож від “Менщини туристичної”.
Вікторія Неруш: “Розпочинаємо новий туристичний сезон Менщини у воєнних умовах!
Першою буде автобусна екскурсія до Стольного.
Відпочинемо, перезавантажимося і порелаксуємо:
– відвідавши кам’яний Андріївський храм – пам’ятку архітектури;
– якщо поталанить – зустрінемося із нашим легендарним гончарем Олегом Луцуком у його новій хаті-майстерні;
– прогуляємося графським парком;
– почуємо історію села в місцевому музеї та від нашого незмінного екскурсовода Віталія Крутого;
– відвідаємо сучасний молодіжний та бібліотечний простір, де зігріємося чашкою чаю, подивимося фільм про Стольне, пограємо в ігри.
Вартість подорожі – 150 грн. Сюди входить автобусне та екскурсійне обслуговування.
Реєстрація обов’язкова у Віталія Крутого, Інни Дудко чи Вікторії Неруш.
Збір 29.01.2023 р. о 9.00 біля Пошти”.
Джерело: https://www.facebook.com/events/1244227449778210/?ref=newsfeed