АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. У гімназії був конфлікт між хлопчиками 4-го класу

Менщина
Менщина

АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. У гімназії був конфлікт між хлопчиками 4-го класу

На адресу редакції надійшло анонімне повідомлення, де автор скаржиться на конфлікт між хлопчиками 4-го класу, в результаті якого одного з них було побито, а вчитель не повідомив про це бабусю.

Директор гімназії Михайло Кадушко повідомив, що ніяких скарг на його адресу не надходило, обидва хлопчики наступного дня були в школі, і претензій ні в кого нема.

—-

Нагадуємо, що ви можете надіслати повідомлення до “Менщини”, якщо скористаєтеся спеціальною формою на нашому сайті https://mena.org.ua/m/ Також можете надіслати анонімне повідомлення https://mena.org.ua/am/ Ставте питання, діліться інформацією. Редакція опублікує всі повідомлення, які містять суспільно-важливі та правдиві дані.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення