АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. Про міні-поле

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. Про міні-поле

“От написали, що під ялинку футболістам на стадіоні побудують майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. У районному турнірі майже 20 менських (з району) команд. Мені цікаво, у кого-небудь з них спитали, чи треба те поле для міні-футболу? Може, менським командам треба? “Темп” тренується на ЧугаЇвці, а СК з “Авангардом” – де повно чернігівців – у Чернігові. Може, для діток? Так я літом вечорами на зеленому полі бачив чоловік 10-20 від сили. 600 тисяч гривень піде на футбол, та футболу воно ніяк не допоможе. Давайте ще кілька ідей запропоную! 1) Табло на стадіоні зробити! Таке як на Камп Ноу, блистюче! 2) Зробити прямі трансляції – для тих двох глядачів, що таки не дійшли до стадіону. Можу продовжити, тільки боюсь, що моєї фантазії не вистачить у боротьбі із нашими можновладцями. Дякуємо, пане депутате Купрієнко! Тепер точно заграємо!”


Нагадуємо, що ви можете надіслати повідомлення до “Менщини”, якщо скористаєтеся спеціальною формою на нашому сайті https://mena.org.ua/m/

Також можете надіслати анонімне повідомлення, якщо скористаєтеся формою https://mena.org.ua/am/

Можете поставити питання, щось розповісти, показати… Редакція опублікує всі повідомлення, які містять суспільно-важливу та правдиву інформацію

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення