АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. Про “добровільні” внески

“Чому у школі Шевченка заборонили, а у гімназії вимагають добровільні внески з батьків, мовляв, нам нічого не дають, усе йде на інші школи?”
Від редакції. За нашою інформацією, в школі Шевченка добровільні внески також збирають.
Нагадуємо, що ви можете надіслати повідомлення до “Менщини”, якщо скористаєтеся спеціальною формою на нашому сайті https://mena.org.ua/m/
Також можете надіслати анонімне повідомлення, якщо скористаєтеся формою https://mena.org.ua/am/
Можете поставити питання, щось розповісти, показати… Редакція опублікує всі повідомлення, які містять суспільно-важливу та правдиву інформацію.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...