АНОНІМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ. Чи буде реакція влади на внески у школі?

“Цікаво, а чому немає жодної реакції з боку місцевої влади стосовно “добровільних” внесків у школах? Як у добровільнго внеску може бути фіксована сума? Чи вони це підтримують?”
Від редакції. Ми спитаємо у відділі освіти і опублікуємо відповідь.
Нагадуємо, що ви можете надіслати повідомлення до “Менщини”, якщо скористаєтеся спеціальною формою на нашому сайті https://mena.org.ua/m/ Також можете надіслати анонімне повідомлення https://mena.org.ua/am/ Ставте питання, діліться інформацією. Редакція опублікує всі повідомлення, які містять суспільно-важливі та правдиві дані.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...