Анатолія Гунька виключили з фракції “Слуга Народу”

Народних депутатів Анатолія Гунька і Богдана Торохтія офіційно виключили з фракції “Слуга народу”.
Перший заступник голови ВРУ Корнієнко офіційно зачитав повідомлення про виключення нардепів з фракції.
Окрім того, голова фракції Давид Арахамія у своєму телеграм каналі зазначив наступне: “Завершили усі юридичні процедури щодо виключення Гунька і Торохтія з фракції.
Політичне рішення було ухвалено одразу. Юридичні питання потребували певного часу”.
Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/283
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...