АФІША. Гурт STEiK запрошує на концерт

У суботу, 19 травня, о 19.00 у Мені в арт-майстерні відбудеться концерт, присвячений гурту “Король и Шут”. Виступатимуть гурти STEiK, “Пуск”, а також Сергій Крицький та Олександр Яуров.
Концерт відбудеться за адресою вул.Робітнича, 1.
Інформація з фейсбук-сторінки Артема Тихонова https://goo.gl/GB7Beq
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...