А Мена все димить

Менщина
Менщина

Люди починають прибирати городи від бур’яну. І починають палити.

Про шкідливість спалювання “Менщина” вже писала https://goo.gl/HZTfZi
А також писали про те, що органіку можна вивезти БЕЗКОШТОВНО https://goo.gl/Rn1tou

Але люди палять. І димлять.
На відео – дим біля магазину “Берізка”, що на Піщанівці:

Відео Світлани Чичкан 29 серпня 2017 року

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення