56,6% опитуваних вважають, що прикрашати ялину на Новий рік не на часі

Менщина
Менщина

56,6% опитуваних вважають, що прикрашати ялину на Новий рік не на часі

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи потрібно прикрашати ялинку на Новий рік у центрі та встановлювати новорічне містечко?

В опитування взяло участь 309 осіб.

Результати опитування:
– 11,1% – так, свято потрібне – нехай хоч трохи веселіше стане;
– 31,7% – так, але ялинки достатньо, не треба витрачати кошти на святкування;
– 56,6% – ні, воно зараз не на часі;
– 0,6% – я завжди проти таких святкувань, навіть у мирний час.

А у нас – нове опитування 😉

Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення