56,4% опитуваних не знають, яка їжа у лікарні, бо давно там не лежали

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи задоволені ви якістю харчування у нашій лікарні?
В опитування взяло участь 188 осіб. Результати:
– 2,1% – Так, повністю. Дякую кухарям;
– 3,2% – Так, але хотілося б краще;
– 23,9% – Я з розумінням ставлюся до ситуації із фінансуванням лікарні, тому оцінюю як задовільно;
– 14,4 – Ні, їжа погана. І цьому немає виправдання;
– 56,4% – Давно не лежав у лікарні, тому не знаю.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...