5 шкіл громади працюватимуть очно

Сьогодні, 1 вересня, почався новий навчальний рік.
Як працюватимуть школи на Менщині, дізнавалися у начальниці Менського відділу освіти Ірини Лук’яненко: “За рішеннями педагогічних рад, враховуючи думку батьків, очно будуть працювати 2 заклади освіти та 4 філії, дистанційно будуть працювати 2 школи, 7 шкіл будуть працювати за змішаною формою організації освітнього процесу”.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 15 шкіл громади 12 можуть працювати очно, 49% батьків обрали очну форму навчання – https://bit.ly/3eakLbU
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...