42,4% опитуваних хочуть кращу якість свого інтернет-провайдера

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи задоволені якістю інтернет-провайдера?
В опитування взяло участь 217 осіб.
Результати опитування:
– 37,3% – так, повністю задоволений;
– 16,1% – ні, працює погано;
– 4,2% – був незадоволений, але змінив провайдера і все в порядку;
– 42,4% – хотілося б краще.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://bit.ly/2ACtEHZ
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...