4,2% опитуваних корисна інформація, яку показують на екрані, що у центрі Мени

Нещодавно “Менщина” у каналах Telegram та Viber провела опитування серед читачів, чи корисна для вас інформація, що демонструється на екрані у центрі Мени?
В опитуванні взяли участь 361 особа.
Результати опитування:
– 4,2% – так, корисна;
– 7,7% – частково корисна;
– 37,4% – ні, корисного нічого немає;
– 50,7% – я на той екран ніколи не дивлюся, нічого не можу сказати.
А у нас – нове опитування 😉
Посилання на канали – опитування там у закріплених повідомленнях:
Telegram https://t.me/menshchyna
Viber https://tinyurl.com/mjtyuu92
“Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...