31 березня відбулися загальні збори Менської сотні

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

31 березня відбулися загальні збори Менської сотні

Минулого четверга, 31 березня, відбулися загальні збори громадської організації “Менська сотня”. На цьому засіданні вирішувався ряд організаційних питань, зокрема було переобрано керівний склад.

Олег Небера склав з себе повноваження голови, і керівництво організацією на себе взяв Василь Прилипко. Заступником залишився Денис Бреус та ще одним заступником було обрано активіста з Макошино Забугу Тимофія.

Отже, наразі Менська сотня має наступний склад правління: Василь Прилипко, Денис Бреус, Забуга Тимофій, Ольга Болва, Наталія Примакова.

Зі складу організації вийшло більше 10 представників та офіційно долучився гурт активної молоді з Макошино.

Щодо подальшої діяльності організації було прийнято рішення продовжити займатися благоустроєм міста, зокрема, опікуватися міським пляжем та доробити міст через р.Бабку. Продовжать активісти і надання допомоги воїнам ­АТО. Розглядається можливість зайняття благодійністю.

За матеріалами сайту menska100.org.ua

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення