21 липня Менська райдержадміністрація провела засідання колегії. Відео
Основною темою засідання було планування та передача соціальних об’єктів з районного управління до Менської ОТГ. Зокрема вирішились долі шкіл, дитсадків, пунктів медичної допомоги та молодіжних центрів. Соціальні об’єкти на енергозабезпечення ОТГ будуть переведені до 1 січня 2018 року.
Відео Сергія Трегубенка
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...