У мені відбувся відкритий районний турнір зі «Станової тяги»

В рамках пропагування спорту на території Менського району, 22 квітня 2017 року на території спортивної зали «Сильна Мена» (приміщення ЦКДМ) відбувся відкритий районний турнір зі «Станової тяги», де проявили себе понад 30 спортсменів нашого району.

Серед представників у ваговій категорії (до 60 кг) перемогу за продемонстрованим результатом здобули Задерій Артем (1 місце, 122,5 кг), Пастушенко Роман (2 місце, 105кг), Гуц Дмитро (3 місце, 105 кг) всі учасники попри свій вік за словами директора Менської районної ДЮСШ відділу освіти – Сергія Таратухіна показали відмінні результати в даному виді змагань.

У вагових категоріях (65+кг – до 70 кг. та до 80 кг) перемогу здобули Шумний Андрій (1 місце, 100 кг), Москаленко Дмитро (2 місце, 100 кг), Діденко Андрій (1 місце, 160 кг), Долиний Руслан (2 місце, 140 кг), Котов Микита (1 місце, 155 кг), Нагорний Сергій (2 місце, 120 кг), Кондратій Ігор (3 місце, 115кг) відповідно.

У ваговій категорії (80+кг.) розгорілися справжні спортивні баталії переможцем в яких заслужено виявився Монжай Ян (1 місце, 230 кг), який до речі і виборов звання найсильнішого спортсмена клубу «Сильна Мена» ! Друге та третє місця з показниками 220 та 202,5 кілограмів у даній ваговій категорії посіли Сизоненко Олександр та Плющ Олексій відповідно.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в проведенні заходу всім тренерам та учасникам і бажаємо наступних перемог на спортивній ниві.

Організаторами турніру виступили Менська районна ДЮСШ відділу освіти та сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Менської РДА.