МЕНЩИНА ФУТБОЛЬНА. ВИЩА ЛІГА. “В’юнка” знову відбирає очки у “Авангарда”, цього разу – 3

Минулого тижня відбулися матчі 12 туру відкритої першості чемпіонату Менського району у Вищій лізі.

Найцікавіший матч відбувся у Сосниці. За третє місце у турнірній таблиці змагалися “В’юнка” та “Авангард”. Після першого тайму гості вели з рахунком 1:0. Однак, після перерви сосничани не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. А під кінець гри – забили втретє. Як підсумок – 3:1, і “В’юнка” відстає від менян лише на одне очко, маючи при цьому на одну гру менше.

Продовжує перемагати “Полісся”. Цього разу вони без проблем перемогли “Дягову” з рахунком 7:1. Березнянці впевнено ідуть на другому місці, відстаючи від СК “Мени” лише на одне очко. Однак, останні цей тур пропускали, тому мають одну гру в запасі.

П’ятий матч поспіль вдома проводить  “Кудрівка”. І вже втретє – досить переконливо перемагає. Цього разу з рахунком 6:1 вони переграли “Десну”. Взагалі, в останніх трьох матчах команда з Сосниччини забила аж 27 голів, пропустивши при цьому лише тричі.

Ще один представник Сосницього району “Волинка” вдома обіграла свого прямого конкурента “Синявку” з рахунком 3:0. Ця перемога дала змогу сосничанам відірватися від останніх на чотири очки.

У всіх матчах минулого тижня перемагали виключно господарі. В цілому, за результатами туру змін у турнірній таблиці не відбулося. Лідирує, як і раніше, СК “Мена”, на другому місці “Полісся”, третій – “Авангард”.