МЕНЩИНА ФУТБОЛЬНА. Гості сильніші за господарів: результати ⅛ фіналу “Кубка осені”

У неділю, 8 жовтня, відбулися матчі ⅛ фіналу “Кубка осені”, де 16 команд з Менського та Сосницького району змагалися за вихід у четвертьфінал турніру.

Цікавим виявися той факт, що в усіх матчах, які відбулися минулої неділі перемогу здобували виключно гості, а загальна різниця м’ячів 47:6 показує явну перевагу команд, що грали на виїзді (не враховуючи гру “Ніка”-”Фаворит”, про яку дещо пізніше).

Почнемо з найрезультативніших. Найбільше голів було забито у матчі “Ювента” – “Кудрівка” – 15, однак варто відзначити, що забивала їх лише одна команда – гостей. Якщо брати у часовому еквіваленті, то голи у ворота господарів влітали кожні 6 хвилин. Не досить приємно для феськівчан, враховуючи, що “Ювента” грала перед власними вболівальниками.

Ще дві команди, які не порадували глядачів своїми голами, виявилися “Шанс” та “Кооператор”. Хлопці з Величківки програли “Волинці” з рахунком 0:8, а меняни “Десні” – 0:2.

Призери цьогорічного чемпіонату СК “Мена” та “Полісся” свої матчі виграли. Березнянці переграли на виїзді “Синявку” – 5:2, а СК “Мена” у Слобідці була сильнішою за “Фортуну” – 7:2. “Авангард” у Стольному переміг “Торнадо Праця” з рахунком 6:1. “Дягова” вдома поступилася “В’юнці” – 1:4.

А найбагатшим на події став матч у Киселівці, де місцева “Ніка” приймала чемпіона Першої ліги “Фаворит”. На 75-й хвилині матчу, при рахунку 6:4 на користь гостей, арбітр зупинив гру, посилаючись на неспортивну поведінку вболівальників та побоюючись за власну безпеку. За словами судді, глядачі почали вибігати на поле прямо під час матчу, а дехто навіть застосував проти нього фізичну силу.

Хто винен і чим це загрожує, розбиратимуться найближчим часом. Відомо лише, що киселівцям зарахували технічну поразку 0:3. Тож далі в турнірі гратиме “Фаворит”.